בכיתה ב' הגיעו שתי ילדות חדשות לכיתה, תאומות, אנה ודנה. אף אחד לא שיחק איתן והן היו נראות לי קצת בודדות אז ניגשתי לשחק איתן. הן היו עולות חדשות מצרפת, והיה קצת קשה לדבר איתן, אך במשך הזמן הן למדו יותר עברית וידעו לדבר יותר טוב.

מאיה התנהגה אליהן לא יפה ופגעה בהן ואני הייתי היחידה שהגנה עליהן. שאר ילדי הכיתה התעלמו מהן, כאילו היו אבק או אפילו אויר.

בכיתה ג' שיחקנו בגומי. אם אתם לא מכירים את המשחק, אסביר שלמשחק צריך שלושה ילדים: שניים מותחים גומי בעזרת הרגליים ואחד קופץ בגומי. כל הפסקה שיחקנו בזה. רק אני שיחקתי עם אנה ודנה.

בחופש הגדול בקושי נפגשנו. כשניסיתי להיפגש הן תמיד אמרו שאינן יכולות. כשהתקשרתי אליהן הן אמרו שהן עסוקות ולא יכולות לדבר. מה קרה להן, חשבתי? אך לא מצאתי תשובה.

כבר בתחילת שנת הלימודים הבנתי מדוע דחו אותי בחופשה. והן נהיו חברות של מאיה, שזילזלה והעליבה אותן. חשבתי לעצמי, מה קרה? היינו חברות כל כך טובות. היינו מספרות אחת לשנייה הכל.

בהפסקה הראשונה, אנה שיחקה בטלפון. לפתע באה ילדה וחטפה לה את הטלפון. אנה רדפה אחריה ונפלה. רציתי לעזור לה לקום אך היא הפנתה מבטה הצידה וכאילו אמרה איני רוצה בעזרתך… עזבתי אותה רצתי ותפסתי אחרי הילדה שלקחה לה את הטלפון. לקחתי אותו מידה

הוא היה פתוח ב- וואטסאפ בצ'אט של מאיה. ראיתי את ההודעות
מאיה: אם אתן לא רוצות שהסוד שלכם יתגלה אז אל תדברו עם אלה יותר בחיים

אנה: איזה סוד?

מאיה: שמעתי אתכן מדברות בשירותים

אנה: טוב אנחנו לא נדבר עם אלה אבל אל תספרי את הסוד

מאיה: ואל תספרו לה למה אתן לא מדברות איתה

אנה: טוב

פתאום הבנתי למה הן לא מדברות איתי. הן פוחדות שהסוד שלהן יתגלה. למזלי הרב אני גם יודעת סוד על מאיה. החזרתי לאנה את הטלפון והלכתי לדבר עם מאיה. אמרתי למאיה שלא תאיים על אנה ודנה יותר בחיים אחרת הסוד שלה יתגלה ושתלך עכשיו לאנה ודנה ותתנצל בפני הן ותגיד להן שהן יכולות לדבר איתי.

מאיה התנצלה בפניהן ואמרה להן שהן יכולות לדבר איתי. נהינו שוב החברות הכי טובות והבטחנו זו לזו שלא ניפרד לעולם.

עד כמה אהבת את הסיפור/ שיר ?
השארת תגובה

אולי יעניין אותך גם:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן